Konferencia-liga: Ferencváros - Genk – egy-egy

A ferencvárosi Kristoffer Zachariassen (b) és Daniel Munoz, a belga csapat játékosa a labdarúgó Konferencia-liga csoportkörének negyedik fordulójában játszott Ferencvárosi TC - Genk mérkőzésen a Groupama Arénában 2023. november 9-én. MTI/Szigetváry Zsolt
A belgáknál a héten kisebb sérüléssel bajlódó, korábban a magyar együttesben is szereplő Paintsil a kezdőben kapott helyet
Ferencváros: Dibusz – Makreckis, Mmaee, Cissé, Civic – Sigér, Abu Fani – Marquinhos, Zachariassen, Traoré – Pesic
Genk: Vandevoort – Munoz, Sadick, Cuesta, Arteaga – Baah, Hrosovsky, Heyhen, el-Hanúsz – Paintsil, Zeqiri
A találkozót a belarusz Alekszej Kulbakov vezeti.
A 47. percben Abu Fani ballal kapura lőtt, a belga kapus páncélmellényt viselt: a kipattanó labdát Pesic berúgta: egy-null.
A 61. percben a Fradi ügyetlen volt a sérült középhátvéd lecserélésében: egy percig emberhátrányban játszott. Egy lövést Dibusz gyerekesen az ellenfél elé ütött: egy-egy.







