A platószónok lebuktatja brüsszeli gazdáit
2024. november 12. 17:55

Magyar Péter hazudik és közben lebuktatja brüsszeli gazdáit – közölte a kormányszóvivő keddi Facebook-bejegyzésében.

Vitályos Eszter rámutatott, hogy Magyarországon a villamos energia rezsicsökkentett ára a családok számára a legalacsonyabb Európában, miközben a vállalkozások által fizetett áramár az európai középmezőnyben van.

Jelezte, hogy az ellenzéki politikus által közölt táblázat a tőzsdei ár, amin a kereskedők adják-veszik az áramot.„Magyar Péter brüsszeli gazdái azt szeretnék, hogy ezt az árat fizessék a magyar családok és a vállalkozások is” – fogalmazott a kormányszóvivő, hozzátéve: az áram árát a nemzeti kormány nem véletlenül szabályozza.

Úgy vélte, Magyar Péternek sikerült kiposztolnia azt, amit a brüsszeli gazdái várnak tőle.

MTi
Címkék:
  • Ukrajnát Oroszországgal együtt kell fölvennünk az EU-ba
    Nemcsak Európa békéjét, hanem a világbékét is előmozdítaná, ha Ukrajnával együtt Oroszországot is felvennénk az EU-ba. Ehhez azonban nemcsak a kijevi korrupciót, hanem a brüsszeli korrupciót is föl kellene számolni.
  • Rossi elemzése nem rossz, de…
    Ahogy most itthon, úgy Isztambulban is három-négy perc leforgása alatt két gólt kaptunk. Ez azt jelenti, hogy letörünk egy bekapott gólnál. Korábbról nem is emlékszem, hogy történt-e ilyen. Nem szabad vert seregként elkönyvelni a bekapott gólt, elvégre még most is volt hátra hatvan perc.
  • Megvertük a spanyolokat
    A magyar válogatott eddig egyszer, 2002-ben lett aranyérmes a világkupában, ezen kívül egy-egy második és harmadik helyezése van. Legutóbb, 2023-ban Long Beachen a negyedik helyen végzett a házigazda amerikaiak, továbbá a spanyolok és a hollandok mögött.
  • Húsvét az élet diadala, a bűnbocsánat ajándéka
    A boldog élet titka, megtanulni ünnepelni az örök élet diadalát Isten igéjében és szentségeiben és elfogadni Isten kegyelmi ajándékait, amelyeket az őt szeretőknek készített - fogalmaztak az egyházi vezetők.
  • Globális kormányzás
    Az Európai Unió jelenlegi intézményi struktúrája számos hiányossággal küzd, beleértve a demokrácia deficitjét, a tagállami szuverenitás és a nemzetbiztonság aláásását, amelyet ideológiai megfontolások által vezérelt uniós politika – különösen a migráció területén – tovább súlyosbít.
MTI Hírfelhasználó