Sürgős orvosi ellátásra szorult egy képviselő, miután mérgező füsttel próbálta megakadályozni a baloldal a parlamentben a szavazást
Az ember csak pislog, a képeket nem a mesterséges intelligencia kreálta, hanem a valóság. A baloldal képviselői füstbombákkal próbálták megakadályozni a mai szavazást a Parlamentben.
2025. március 18. 14:59

"Mi lesz a következő, ti barmok, fel is gyújtjátok az épületet?"

Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője a közösségi oldalán számolt be az eseményről, ami akár tragédiával is végződhetett volna.
 
"Akcióztak a parlamentben korunk külföldről pénzelt kisbolsevikjai. Pirotechnikai eszközzel, zárt térben mérgező füsttel próbálták megakadályozni a mai szavazást" - olvasható Kocsis Máté posztjában.
A füst miatt, a koronavírus-járványt alig túlélő Bányai Gábor országgyűlési képviselő sürgős orvosi ellátásra szorult.
Mi lesz a következő, ti barmok, fel is gyújtjátok az épületet? - teszi fel a kérdést a baloldal irányába a frakcióvezető.
GK
  • Orbán Balázs: Újraosztás zajlik a világban
    A világban jelenleg nagy változások vannak folyamatban, "újraosztás zajlik", aminek több látható jele is van. Ide tartozik például, hogy másfélszer annyit költ a világ fegyverkezésre, mint húsz évvel ezelőtt, továbbá, hogy egyre több a háborús konfliktus, tíz év alatt ötszörösére nőtt a kereskedelmi korlátozások száma, a globális migrációs folyamatoknak pedig már csaknem 300 millió ember része - sorolta Orbán Balázs.
  • Győztünk!
    A rivális Triha ötödik találatával zárkózott fel ismét egy gólra, majd egy rossz átadást lefülelve ismét ő tört kapura, és ki is használta a ziccert (9-9). Bő egy perccel a vége előtt fórt kapott a magyar válogatott, Rybanska használta ki a lehetőséget, eldöntve ezzel a meccset.
  • Vizet a tájba – A Tökös-csatorna is tartalékolja a vízkészletet
    Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a környékbeli gazdák és önkormányzatok nevében mondott köszönetet a kormányzati és szakmai erőfeszítésekért, amelyek lehetővé tették a „Vizet a tájba” program megvalósítását. Mint fogalmazott, az elmúlt évtizedek feszült várakozása után végre megszületett az a szakmai és költségvetési döntés, amelynek köszönhetően „újra élhet” a Homokhátság.
MTI Hírfelhasználó