
bosznia
-
2025. augusztus 31. 18:09Egy 19 éves fiú életét vesztette a közép-boszniai Doboj közelében, amikor az 1991-1995-ös délszláv háborúból visszamaradt, elaknásított területre lépett, hogy összeterelje állatait - közölte a Dnevni Avaz című boszniai napilap vasárnap.
További tartalmak:
Hírnapló
-
23:05
A XXXI. Szent László-vacsorán találkoztak hívei az uralkodóval Budán
-
21:03
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
-
18:07
Hőség - Negyvenhét esetben vonultak vegetációt érintő tűzhöz a lánglovagok
-
16:04
Fidesz: a kormány fizesse ki a családi tulajdonban lévő benzinkutaknak, ami jár!
-
14:36
Erőszakkal elvett zsebtelefont szabad a Dunába dobni, csiricsáré zászlót nem
-
13:07
Dicsérjük Szent László királyt!
-
11:08
Német László belgrádi bíboros: vallás mint politikusi segítő kellék
-
10:05
Zenei nyári akadémiát rendeznek a szőke Tisza városában


