
leyen
-
2025. november 22. 19:09Üdvözöljük az Egyesült Államok Ukrajna békéjének megteremtése érdekében kifejtett erőfeszítéseit, a 28 pontos béketerv vázlata fontos, az igazságos és tartós békéhez elengedhetetlen elemeket tartalmaz, de további munkálatokat igényel - jelentette ki az Európai Bizottság elnöke, aki közreadta az amerikai béketervvel kapcsolatban elfogadott, tizenegy európai vezető, valamint Kanada és Japán miniszterelnöke által aláírt nyilatkozatott szombaton.
-
2025. július 10. 19:54Orbán Balázs közölte: miközben az Európai Parlamentben "a liberális elit kimentette" Ursula von der Leyent, ő beszédet mondott egy Ukrajna újjáépítéséről szóló konferencián és még több finanszírozást ígért a háború folytatásához.
-
2025. július 9. 06:06Az EB elnök asszonyának tevékenységét az unióra nézvést oly mértékben kártékonynak látom, hogy szinte el sem tudok képzelni olyan ítéletet, amely ezzel a mérhetetlen károkozással arányban állna - leplezi le a szélsőséges politikust Bánó Attila.
-
2025. június 27. 06:03Most pedig a mérsékelt tehetségű, de roppant elszánt (ez a lehető legrosszabb kombináció...) uniós főáram előállt az orosz riogatással, amelyre a szerencsétlen történelmű közép- és északkeleti európai államok (az ütköző zónások) persze vevők - elemez Galló Béla.
További tartalmak:
Hírnapló
-
17:07
Fidesz: Magyar Péter fejezze be ámokfutását
-
15:05
A konyhaművészet áll idén a Múzeumok éjszakája rendezvénysorozat középpontjában
-
14:05
Átalakítanák a közmédiát, bevonnák a társadalmat is az egyeztetésbe
-
13:35
A világ egyetlen tava, amely több mint 1600 méter mély – elképesztő, mennyi vizet rejt
-
12:05
Ukrajnai háború - Fidesz: a magyar kormány maradjon semleges
-
11:38
Sulyok Tamás: Fenyegetésen nem alapulhat jogállam
-
11:04
Ez már nem hadművelet, ez már háború - Súlyos légitámadás érte Kijevet
-
10:06
Oroszi Beatrix lesz az új országos tisztifőorvos




