Udvardy Panna ITF-tenisztornát nyert Franciaországban
2025. június 22. 11:05

Udvardy Panna nyerte a franciaországi Blois-ban rendezett, 60 ezer dollár (21 millió forint) összdíjazású, ITF-besorolású salakpályás női tenisztornát.

File:International Tennis Federation Logo.png - Wikimedia Commons

wikimedia

A viadal honlapja szerint a második helyen kiemelt, a világranglistán 169. helyezett magyar játékos a szombati döntőben a hazai közönség előtt versenyző Julie Belgraver (277.) ellen győzött 7:5, 6:3-ra.

Udvardynak ez volt idén a második fináléja és első sikere az ITF-sorozatban, ahol összesen már 12 tornagyőzelemnél tart.

mti
Címkék:
  • A klímavédelem árnyékos oldala
    Ha összeszámoljuk az Interneten hozzáférhető ilyen és hasonló nyilatkozatokat, legalább 50 ezer név szerint azonosítható tudós szerint a hivatalos klíma elmélet tudományosan megalapozatlan. Ha pedig ez jelenti a 3% törpe kisebbséget, akkor a 97% konszenzusos többség létszáma legalább másfél millió. Vajon kik lehetnek? Vajon miért vonultak illegalitásba?
  • Tiszta vizet a fejekbe!
    Ha túl sok a „zöld” erőmű, a borotvaélen táncoló energia egyensúly felborulhat, és az áramszolgáltatás lavina szerűen összeomolhat. Márpedig a modern civilizáció az elektromosságra épül. Áram nélkül leáll az Internet és a számítógép, nem működik a TV, a rádió, a telefon, nem lehet bank kártyával fizetni, leállnak a szivattyúk, nem lehet benzint tankolni, és előbb utóbb már víz sem jön a csapokból.
MTI Hírfelhasználó