egyéni vállalkozó
-
2015. február 25. 11:58Február 25-ig kell benyújtaniuk az egyéni vállalkozóknak és az áfa fizetésére kötelezett magánszemélyeknek az adóbevallásukat.Címkék:
-
2014. március 3. 14:17Erős, vállalkozni tudó családok és családi hagyományok nélkül aligha lesz erős hazánk – mondta Orbán Viktor miniszterelnök.
-
22:35A megalakulás 75. évfordulója a marosvásárhelyi Tompa Miklós Társulatnál
-
22:20Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Bravúros ferencvárosi győzelem
-
22:15Jégkorong Erste Liga - A DEAC, a Brassó, a Fradi és a Csíkszereda nyert otthon
-
22:06Covid: Egyre fiatalabbak egyre súlyosabb állapotban kerülnek intenzív osztályra
-
21:57NB 1 - Minimális különbséggel verte a sereghajtót a címvédő
-
21:24Az FBI belföldi terrorcselekménynek minősítette a Capitolium elleni támadást
-
21:15A kereszténység a legüldözöttebb vallás a világon
-
21:04„Ha egyenruhában tanítok, érezhetően nagyobb a fegyelem és a figyelem”
-
Lenyeli a főváros a vendéglátósok bértámogatásait
"Csúnyán belerúgott" a főváros vezetése az egyébként is "földön fekvő" vendéglátósokba: a cégek számlájára éppen megérkeztek a kormány által folyósított bértámogatások, amikor a főváros inkasszózta a tavalyi iparűzésiadó-előlegeket.
-
"Versenyt futunk az idővel, tovább gyorsítunk az oltáson"
"Versenyt futunk az idővel, tovább gyorsítunk az oltáson" - mondta a Miniszterelnökség területi közigazgatásért felelős államtitkára, az oltási munkacsoport vezetője a koronavírus-járvány elleni védekezésért felelős operatív törzs keddi online sajtótájékoztatóján.
-
Agytröszt a polgári politikához
A baloldali pártok társadalmi kötődése folyamatosan csökken, az ország egyes részein alig vannak tagjaik és szervezeteik, ezért a propagandamédiájukra hagyatkoznak üzenetük terjesztésénél. Ők a tagadásra és irigységre építenek. A polgári világ ennél sokkal tisztább és pozitívabb.
