A Vasárnap.hu, keresztény-konzervatív hírportál petíciót indított a baloldali sajtó kereszténygyalázó tartalmai ellen, mivel április 28-án a Népszava egy Jézus Krisztust kigúnyoló, vállalhatatlan karikatúrát közölt. A közelmúltban ismét megszaporodtak a kereszténygyalázó írások és képi tartalmak, így a lap arra szólítja fel a balliberális sajtó képviselőit, hagyjanak fel az ilyen jellegű tartalmak létrehozásával.
Három év nagy idő, három esztendős szünet nagy hiány. De most végre ismét összejött Tusványos, térségünk mára már talán legfontosabb nyári szellemi műhelye. Összejött és robbant is egy hatalmasat.
A főpolgármester eddigi politikai és szakmai tevékenységét lassan ideje lenne már komolyabb elemzés alá vetni, de most arra fókuszálunk, hogy az elmúlt hónapokban négyszer is arcul csapta a budapestieket.
Egyre biztosabbnak tűnik, hogy Liz Truss lesz a következő brit miniszterelnök – de milyen külpolitika várható az egykori liberálisból lett konzervatív politikustól?