Dályhegy
-
2017. augusztus 17. 14:26A magyarság és a magyar nemzet akkor tud megmaradni, ha mindenki a maga helyén kis Szent Istvánként országépítővé válik.
-
18:15Weber: a Fidesz eltávolodott a néppárt kereszténydemokrata értékeitől
-
18:10Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Papírforma FTC-győzelem
-
17:59Az államfő megfontolásra visszaküldött egy törvényt
-
17:37Hidvéghi Balázs: az Európai Néppárt balra tolódik
-
17:22NB I - A ZTE legyőzésével folytatta veretlenségi rekordját a Mezőkövesd
-
17:15Miniszteri biztossá nevezték ki Balla Györgyöt
-
16:46Hölvényi György: a KDNP folytatja munkáját az Európai Néppártban
-
16:40NB II - Ismét nyert a Spari, megszakadt a Gyirmót győzelmi sorozata
-
Nem ma dől el, hogy melyik európai formációban folytatjuk
– Kiderült, hogy ott nincs helyünk, ahol a politikai torzsalkodás fontosabb, mint a járvány elleni védekezés – mondta Deutsch Tamás, a Fidesz európai parlamenti képviselője azt követően, hogy a nagyobbik kormánypárt ma elhagyta a néppárt frakcióját. A politikus szerint egyelőre nem érdemes arról spekulálni, hogy a Fidesz hol folytatja az Európai Parlamentben.
-
Tisztifőorvos: oltási dömpinget terveznek a hétvégén
Szombaton és vasárnap 74 ezer, 18 és 60 év közötti krónikus beteget tervezünk beoltani a kórházi oltópontokon az AstraZeneca oltóanyagával, az érintettek csütörtökön sms-ben kapják meg az oltópont helyét és az oltás idejét - mondta az országos tisztifőorvos a koronavírus-járvány elleni védekezésért felelős operatív törzs szerdai online sajtótájékoztatóján.
-
Orbán Webernek: A Fidesz távozik a néppártból
Az EPP európai parlamenti képviselőcsoportja belső szabályzatának megváltoztatása egyértelműen ellenséges lépés a választóinkkal és a Fidesszel szemben.
