Euro2004
  • 2021. december 14. 19:36
    A magyar Alkotmánybíróság kimondta, hogy olyan helyzetekben, amikor nem működik a közösen gyakorolt hatáskör, nem érvényesül az uniós jog, akkor a tagállamok egyedi megoldásokat tudnak alkalmazni. A magyar alkotmánybírósági döntés tehát utat mutat az unió jövőbeli migrációs politikájának - emelte ki Varga Judit.
  • 2004. július 4. 20:30
    Futballtörténelem. A teljesen esélytelennek tartott görögök egy szögletből szerzett góllal verték meg a házigazdákat. Portugália romokban, a görögök a fellegekben. Arról azonban már nincs hír, hogy a pályára szaladó szurkolóval, akit tízen rángattak le a gyepről mi történt. Vajon él még?
    Címkék:
  • 2004. július 2. 08:41
    Újabb csoda történt! Portugália után most Görögország is átírta az Európa-bajnokságok történelemkönyvét, miután a kontinensviadalok első ezüstgóljával beverekedte magát a vasárnapi fináléba.
    Címkék:
  • 2004. július 1. 00:18
    A vendéglátó ország polgárai a végén mámorosan szemlélték az eredményjelzőt: Portugália-Hollandia 2-1 (1-0). Istenem, hát ezt is megértük! - Luis Figo csapatkapitány sírva fakadt örömében.
    Címkék:
  • 2004. június 28. 08:08
    A Portugáliában zajló Európa-bajnokság utolsó negyeddöntője során Csehország 3-0-ás győzelmet aratott a dán válogatott felett, ezzel bejutott a legjobb négy közé.