
Csehszlovákia
-
2026. május 21. 11:34Aktivisták vörös festékkel kenték be Edvard Beneą egykori csehszlovák államfő brünni szobrának kezeit, és sértő feliratot is elhelyeztek az emlékművön.
További tartalmak:
Hírnapló
-
14:36
Erőszakkal elvett zsebtelefont szabad a Dunába dobni, csiricsáré zászlót nem
-
13:07
Dicsérjük Szent László királyt!
-
11:08
Német László belgrádi bíboros: vallás mint politikusi segítő kellék
-
10:05
Zenei nyári akadémiát rendeznek a szőke Tisza városában
-
09:07
Kapitulál a hőség előtt a Nyugat, Waterlooban sem csatáznak a meleggel
-
08:06
Nacsa Lőrinc: Fenyegetőzés helyett segíteni a külhoni magyarokat
-
06:06
HM: országszerte várják a fiatalokat a honvédelmi táborokba
-
21:36
Putyin a valdaji rezidencián fogadta Lukasenkát


