
éjszakai közlekedés
-
2026. június 1. 12:02Július 1-től megújul a budapesti és az agglomerációs éjszakai közlekedés, összehangoltabb, sűrűbb járatok és közvetlenebb kapcsolat jön létre a belváros, a külső kerületek és a környező települések között – tette közzé Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
További tartalmak:
Hírnapló
-
06:06
HM: országszerte várják a fiatalokat a honvédelmi táborokba
-
21:36
Putyin a valdaji rezidencián fogadta Lukasenkát
-
20:38
Megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
-
19:36
Lengyel politikusok adják vissza az ukrán állami kitüntetést
-
18:35
Fővárosi Fidesz-KDNP: a Tisza Párt nem vállal felelősséget Budapest gazdálkodásáért
-
17:36
Rétvári Bence: "A legmegosztóbb civil esemény"
-
17:07
A Hit pajzsa - Erdő Péter a kitüntetett
-
16:35
Több mint 100 ezren látták az Attila-kiállítást a Nemzeti Múzeumban


