
Fővárosi Nyomozó Ügyészség
-
2026. február 19. 11:35Vádat emeltek egy nő ellen, aki a nyomozó ügyészségi kihallgatásán agresszíven viselkedett, később robogóval akart nekimenni az ügyészség épületének, majd ügyészeket fenyegetett az interneten - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az MTI-vel.
További tartalmak:
Hírnapló
-
22:02
Messi történelmet írt
-
17:36
Abszurd: elvesztette ápolói engedélyét egy brit nő az illegális bevándorlásról írt Facebook-bejegyzései miatt
-
17:05
Lemondott Keir Starmer brit miniszterelnök
-
16:37
Halmay Gábor lett a KDNP Veszprém vármegyei elnöke
-
15:02
A függetlenk benzinkutak kiakadtak Magyar Péter kormányára
-
14:37
Hajtóvadászat a pride-zászlókat Dunába dobó férfi ellen
-
13:01
Hogyan újulhatna meg a Fidesz?
-
10:01
Lapít a Telex - a médiatrövényről inkább nem tájékoztat


