
Harcosok órája
-
2025. szeptember 29. 11:24Akik ebbe beleszállnak, pontosan tudták, hogy bűncselekményt követnek el, és ennek jogkövetkezménye lesz – szögezte le Orbán Viktor a Harcosok Órája című műsorban, utalva arra, hogy senkit sem lehet bűntelenül pedofil bűncselekmények elkövetelésével vádolni.Címkék:
-
2025. szeptember 24. 12:30Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője a Harcosok órája online műsorban nyilatkozott arról, hogy a Szőlő utcai gyermekotthonnal kapcsolatos vádakat „aljas és alaptalan lejáratókampánynak” tartja, mely szerinte már nem csak személyeket, hanem az állam működését is célozza.
-
2025. szeptember 17. 11:29Az ellenzék ferdít, hazudik, hergel – és egyre több pszichopata vonás is felfedezhető. Bayer Zsolt a Harcosok órájában.Címkék:
-
2025. szeptember 16. 11:36Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes a Harcosok órája online műsorban kedden kifejtette, hogy Ukrajnában csak akkor lehet igazságos békéről beszélni, ha biztosítják a nemzeti kisebbségek jogait. Hangsúlyozta: a kárpátaljai magyarok támogatásából a magyar kormány nem enged, és a közösség legitim képviselője továbbra is a Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség (KMKSZ).
A gondola.hu archívumának helyreállításán dolgozunk. Az esetlegesen hiányzó tartalmak eléréséhez türelmét kérjük.
Hírnapló
-
14:56
Az osztrák rendőrök megállították a Fradi-szurkolók salzburgi vonatát...
-
14:48
Semjén Zsolt: azért állunk ki, hogy ne haljon meg senki ebben a háborúban
-
14:02
A hazaszerető magyarok Békemenete - videó
-
13:05
Halálosan megfenyegették Nicolas Sarkozy volt francia elnököt a börtönben
-
12:10
Trump szerint később tartják meg a tervezett találkozót Vlagyimir Putyinnal, a jövő heti időpontot törölték
-
12:08
Melbourne-ben is tovább ég az 56-os forradalom lángja
-
11:04
Tokaj Mozaik Tervpályázat
-
10:04
Szijjártó Péter: hat magyar konzul lesz jelen az FC Salzburg-Ferencváros futballmérkőzés helyszínén