
lengyel-magyar
-
2026. március 24. 10:35Karol Nawrocki a lengyel–magyar barátság napja alkalmából tett budapesti látogatását követően hangsúlyozta, hogy Magyarország a lengyelek örök barátja marad, miközben Oroszországot tartós fenyegetésként jellemezte.
További tartalmak:
Hírnapló
-
08:04
A szerb elnök bejelentette a lemondását
-
23:05
A XXXI. Szent László-vacsorán találkoztak hívei az uralkodóval Budán
-
21:03
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
-
18:07
Hőség - Negyvenhét esetben vonultak vegetációt érintő tűzhöz a lánglovagok
-
16:04
Fidesz: a kormány fizesse ki a családi tulajdonban lévő benzinkutaknak, ami jár!
-
14:36
Erőszakkal elvett zsebtelefont szabad a Dunába dobni, csiricsáré zászlót nem
-
13:07
Dicsérjük Szent László királyt!
-
11:08
Német László belgrádi bíboros: vallás mint politikusi segítő kellék



