
Nagy István
-
2025. július 5. 17:06A magyar kormány 2010 óta minden erejével azon dolgozik, hogy intézkedéseivel hozzájáruljon a vidék élhetőségének, népességmegtartó képességének erősítéséhez, mert azt vallja, hogy "a vidék alkotja Magyarország gerincét" - mondta az agrárminiszter szombaton Abádszalókon az országos polgárőrnapon, amelyen tárcája megújította a stratégiai partnerségi megállapodását az Országos Polgárőr Szövetséggel.
További tartalmak:
Hírnapló
-
06:05
Kiállunk Juhász Hajnalka mellett!
-
21:36
Labdarúgó NB I - Bukarestbe távozik a Zalaegerszeg vezetőedzője
-
21:04
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
-
19:36
Dubajból hoztak haza egy, a börtön elől elszökött 70 éves bűnözőt
-
18:08
Medvetámadásban meghalt egy 34 éves erdélyi férfi Küküllőprodnál
-
16:36
Magyar Péter "mosolya" nem provokáció - kétszer is "felszólította" Orbán Viktort
-
16:04
Spanyolországba érkezett XIV. Leó pápa - több tízezer zarándokot várnak
-
14:08
Szemerey Samu lett az országos főépítész




