
testvértelepülés
-
2025. december 8. 15:37Idén tízéves a nemzetpolitikai államtitkárság gondozásában indult testvértelepülési program, amely elindítása óta a magyar közösségek közötti együttműködés egyik legerősebb pillére - közölte a Miniszterelnökség nemzetpolitikáért felelős államtitkára a Facebook-oldalára hétfőn feltöltött videójában.
További tartalmak:
Hírnapló
-
16:35
Hölvényi György: Itt tart az EU
-
15:07
Navracsics Tibor: A politikával szembeni bolsevik bosszú
-
14:34
Feltételezett robbanótest miatt lezárták a Tornyiszentmiklós és Dobri közötti utat
-
13:39
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
-
10:07
Könyvelés: a vállalkozás pénzügyi stabilitásának alapja
-
08:06
A pimaszpolitika lejtőre fordulása
-
19:08
Megdőlhet a nyári áramfogyasztási rekord Magyarországon
-
17:37
A kiegyezés pártiak győztek április 12-én


