
Vas vármegye
-
2025. november 28. 19:34Megkezdődött a facsemeték ültetése az utóbbi évek egyik legnagyobb kiterjedésű szabadtéri tűzének helyszínén, a Vas vármegyéi Csöngén, ahol tavaly szeptemberben öt napon keresztül mintegy ezer hektáron pusztítottak a lángok - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
További tartalmak:
Hírnapló
-
22:02
Messi történelmet írt
-
17:36
Abszurd: elvesztette ápolói engedélyét egy brit nő az illegális bevándorlásról írt Facebook-bejegyzései miatt
-
17:05
Lemondott Keir Starmer brit miniszterelnök
-
16:37
Halmay Gábor lett a KDNP Veszprém vármegyei elnöke
-
15:02
A függetlenk benzinkutak kiakadtak Magyar Péter kormányára
-
14:37
Hajtóvadászat a pride-zászlókat Dunába dobó férfi ellen
-
13:01
Hogyan újulhatna meg a Fidesz?
-
10:01
Lapít a Telex - a médiatrövényről inkább nem tájékoztat



