csapatkivonás
-
2015. február 18. 14:32Petro Porosenko ukrán elnök bejelentette szerdán, hogy megkezdődött az ukrán katonák "tervezett" kivonása Debalcevéből.
-
2014. március 24. 13:20Az ukrán nemzetbiztonsági és védelmi tanács hétfői ülésén utasítást adott a védelmi minisztériumnak az ukrán katonai egységek kivonására.
-
2014. január 15. 17:51Májusig 500 főre csökkentik az Afganisztánban állomásozó katonák számát.Címkék:
-
21:51Szobjanyin: nem lesz szobor a moszkvai FSZB-székház előtt téren
-
21:46Migránsbűnözés – Bakondi: több mint 15 ezer határsértőt fogtak el idén
-
21:35Sztrájkkészültség a Nagyszombati Egyetemen
-
21:11Terápiás szakorvos: aki nem kapja meg az oltást nagy eséllyel elkapja a vírust
-
21:06Erdő Péter: szünetel a Szent István-bazilikában az istentiszteleti élet
-
21:01Nem térhet haza az IÁ-tagsága miatt brit állampolgárságától megfosztott nő
-
20:54Máris hullik a szabadkai Népszínházról a vakolat
-
20:22„Oltási katasztrófához vezettek az EU elkésett döntései”
-
Mindenki regisztráljon a vakcináért
A kormányfő mindenkit arra kért pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában, hogy regisztráljon a koronavírus elleni vakcináért. Így húsvétra az összes jelentkező megkaphatja az első adagját, és ezzel pedig Magyarországon lesz messze a legmagasabb az átoltottság az unióban - tette hozzá Orbán Viktor.
-
Soltész: A kereszténység védelméért dolgozunk
Egyre nagyobb teret foglal el a keresztényellenes ideológia és annak terjeszkedő emberi garnitúrája, sokszor éppen a tolerancia és elfogadás jelszavai mögé bújva. Pont ezért, ennek ellensúlyozása végett is szükségesek azok a jelképek, amelyek megerősítik az embereket a keresztény értékrendben.
-
Magyarnak lenni újra előny - egységes világnemzet
Magyarnak lenni hátrány helyett újra előny, a magyarság mára "egységes világnemzetté vált" - emelte ki a Miniszterelnökség nemzetpolitikai államtitkára a hétvégi magyar iskolák online találkozóján pénteken.
