Tovább élesedik a konfliktus Gyurcsány Ferenc és Magyar Péter között
Gyurcsány Ferenc Facebook-bejegyzésében azt írta: Magyar áruló. Annak a köztársaságnak az elárulója, ami nekünk az életünk.
2024. augusztus 5. 14:57

Mi nem szeretjük se az árulást, se az árulókat – teszi hozzá a DK elnöke, aki nem hisz abban, hogy a Tisza Párt elnöke megtért volna, a megtérésnek állomásai vannak, köztük például a bűnbánat, a megalázkodás, az elkövetett hibák, tévedések, bűnök őszinte megvallása. Magyar adós a bűnbánattal és a bűnvallomással – véli az ellenzéki politikus, aki több kérdést is feltesz:

Miért kellene elhinni egy árulónak, hogy minket nem fog elárulni, ha nem tudjuk, hogy hogyan és miért talált ránk? Miért kellene bíznunk abban, hogy aki eddig üldözött bennünket, az csak azért, mert azt mondja, mostanra ő is a korábbi szövetségesei, azaz a mi üldözőink ellenfele lett?

Gyurcsány Ferenc úgy véli, Magyar Péterből sok minden lehet, de nem lesz a mi vezetőnk - írja az economx.hu.

economx.hu
  • Tiszta vizet a fejekbe!
    Ha túl sok a „zöld” erőmű, a borotvaélen táncoló energia egyensúly felborulhat, és az áramszolgáltatás lavina szerűen összeomolhat. Márpedig a modern civilizáció az elektromosságra épül. Áram nélkül leáll az Internet és a számítógép, nem működik a TV, a rádió, a telefon, nem lehet bank kártyával fizetni, leállnak a szivattyúk, nem lehet benzint tankolni, és előbb utóbb már víz sem jön a csapokból.
  • Ukrajnát Oroszországgal együtt kell fölvennünk az EU-ba
    Nemcsak Európa békéjét, hanem a világbékét is előmozdítaná, ha Ukrajnával együtt Oroszországot is felvennénk az EU-ba. Ehhez azonban nemcsak a kijevi korrupciót, hanem a brüsszeli korrupciót is föl kellene számolni.
MTI Hírfelhasználó