A Republic énekese, "Cipő" emlékének ajánlja 15. születésnapi koncertjét a Dirty Slippers
Tóth Zoltánnal, a Republic együttes volt gitárosával ad közös jubileumi koncertet a 15 éves Dirty Slippers zenekar pénteken a Dürer Kertben. A koncertet Bódi László "Cipő" emlékének ajánlják.
2025. február 19. 11:34
Az együttes az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a koncerten nemcsak az olyan ismert dalaikat adják elő, mint a Hang vagy Jel, a Rendetlen gyerek vagy a Magány és én, hanem régen hallott szerzeményeiket is játsszák, és meglepetés vendégeket is köszöntenek majd a színpadon.
 
A Republicban 1990 és 2013 között gitározó Tóth Zoltán Kék és Narancssárga Produkció nevű koncertzenekarának előadásában felcsendülnek majd a Republic legnagyobb slágerei, köztük a Repül a bálna vagy a Csak a szívemen át.
 
 
A Bódi László "Cipő" emlékének ajánlott koncerten több meglepetés is várja az érdeklődőket, és a két zenekar közösen is készül valamire - írták a közleményben, amelyben emlékeztetnek arra, hogy Tóth Zoltán és Lobó-Szalóky Lázár, a Dirty Slippers frontemberének közös dala, az Emlékszik ránk a Hold nemrég jelent meg.
 
A közleményben felidézik, hogy az elmúlt 15 évben a Dirty Slippers az Egyesült Államokban és Nagy-Britanniában, az ikonikus Abbey Road stúdióban is vett fel albumot, három európai turnén vett részt, és dalai 12 hazai és külföldi rádiós toplistára jutottak fel.
  • A Voks 2025 több mint 2 millió szavazatával megállítottuk Ukrajna uniós csatlakozását
    Eddig egymagam álltam ott az útjukban, mint a kínai tankok előtt a Tienanmen téren a híres régi felvételen az egy darab ellenálló kínai, most azonban már 2 millió 200 ezren álltunk itt az úton, és mondtuk azt, hogy erre nem vezet út" - fogalmazott Orbán Viktor.
  • A klímavédelem árnyékos oldala
    Ha összeszámoljuk az Interneten hozzáférhető ilyen és hasonló nyilatkozatokat, legalább 50 ezer név szerint azonosítható tudós szerint a hivatalos klíma elmélet tudományosan megalapozatlan. Ha pedig ez jelenti a 3% törpe kisebbséget, akkor a 97% konszenzusos többség létszáma legalább másfél millió. Vajon kik lehetnek? Vajon miért vonultak illegalitásba?
  • Simicskó István: Rekordösszeget fordítunk a családok támogatására
    A frakcióvezető jelezte, hogy Európa legnagyobb adócsökkentési programját dolgozták ki. Többek közt két lépésben megduplázzák a családi adókedvezményt, szja-mentessé teszik a csedet és a gyedet, fokozatosan bevezetik az élethosszig tartó adómentességet a két- és több gyermekes édesanyáknak.
  • Idegenek fizetnek nekik, és ők elárulják hazájukat
    Magyarországon a hálózat működtetői, a birodalom spionjai nem tudnak elbújni; mi lelepleztük őket. Magyarországon annak nevezzük a dolgokat, amik valójában: az ügynököt ügynöknek, a hazafit hazafinak. Ezért gyűlölnek minket, ezért kiáltottak féktelen bosszút a magyarok ellen.
  • A XXX. Szent László-vacsora
    A harminc évvel ezelőtt indított hagyományhoz azóta felzárkózott emlékező rendezvénnyel Győr, Nagyvárad, és a Magyar Nemzeti Bank is, amely most adott ki Szent László-érmét.
MTI Hírfelhasználó