
Gyergyószentmiklós
-
2025. december 8. 14:39Lezárult a Magyarország Ifjúsági Fővárosa 2026 verseny közönségszavazása, ennek eredményeként Cegléd és Gyergyószentmiklós is részt vehet a december 10-i döntőben - jelentette be a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
További tartalmak:
Hírnapló
-
22:02
Messi történelmet írt
-
17:36
Abszurd: elvesztette ápolói engedélyét egy brit nő az illegális bevándorlásról írt Facebook-bejegyzései miatt
-
17:05
Lemondott Keir Starmer brit miniszterelnök
-
16:37
Halmay Gábor lett a KDNP Veszprém vármegyei elnöke
-
15:02
A függetlenk benzinkutak kiakadtak Magyar Péter kormányára
-
14:37
Hajtóvadászat a pride-zászlókat Dunába dobó férfi ellen
-
13:01
Hogyan újulhatna meg a Fidesz?
-
10:01
Lapít a Telex - a médiatrövényről inkább nem tájékoztat



