
lng
-
2025. december 17. 08:05Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter bejelentette, hogy az MVM ötéves megállapodást kötött az amerikai Chevronnal, amelynek értelmében évente 400 millió köbméter, összesen kétmilliárd köbméter cseppfolyósított földgáz (LNG) érkezik Magyarországra.
További tartalmak:
Hírnapló
-
22:02
Messi történelmet írt
-
17:36
Abszurd: elvesztette ápolói engedélyét egy brit nő az illegális bevándorlásról írt Facebook-bejegyzései miatt
-
17:05
Lemondott Keir Starmer brit miniszterelnök
-
16:37
Halmay Gábor lett a KDNP Veszprém vármegyei elnöke
-
15:02
A függetlenk benzinkutak kiakadtak Magyar Péter kormányára
-
14:37
Hajtóvadászat a pride-zászlókat Dunába dobó férfi ellen
-
13:01
Hogyan újulhatna meg a Fidesz?
-
10:01
Lapít a Telex - a médiatrövényről inkább nem tájékoztat



