azbesztszennyezés

  • 2026. június 23. 10:38
    Nógrádban bukkant újabb, helyben ökológiai katasztrófával fenyegető azbesztszennyezésre a Mi Hazánk Mozgalom egyik politikusa – erről beszélt keddi budapesti sajtótájékoztatóján Dócs Dávid, az ellenzéki párt alelnöke és országgyűlési képviselője.
További tartalmak: