
Baranya vármegye
-
2026. június 25. 09:34Lemondott a Baranya Vármegyei Önkormányzat közgyűlésének elnöki tisztségéről és képviselői mandátumáról Őri László (Fidesz-KDNP).
További tartalmak:
Hírnapló
-
17:04
Kormányzati önkény felé haladunk - leplezi le a Tisza-garnitúrát a Fidesz
-
16:08
KDNP: a 0,4 százalékos pedagógus béremelés adminisztrációs terhe nagyobb lehet, mint maga az emelés
-
15:07
Juhász Hajnalka: Abszolutista hatalomátvételi folyamat zajlik
-
14:37
Franciaországban legalább ezer halálesetet okozott a kánikula
-
13:35
John Bolton engedett a vádalkunak: beismert
-
12:05
Rágalmazó plakátok Miskolcon - a tettest följelentették
-
11:08
Füstölni kezdett egy repülőgép fékje a Liszt Ferenc Repülőtéren
-
10:35
Légicsapásokat intézett iráni célpontok ellen az amerikai hadsereg




