
rezsistop
-
2026. február 3. 16:35A kormány a januári rendkívüli hideg miatt rezsistopot vezetett be, amely a 2013-ban elindított rezsivédelmi politika elveivel összhangban minden fogyasztó számára azonos feltételekkel biztosít kedvezményeket – jelentette be Czepek Gábor, az Energiaügyi Minisztérium parlamenti államtitkára.
-
2026. január 22. 13:35Kormányinfót tartottak csütörtök délelőtt, amelyen Gulyás Gergely és Vitályos Eszter vett részt.
-
2026. január 21. 15:54A kormány döntése alapján 2026 januárjában átvállalja a családoktól a rendkívüli hideg miatt keletkező rezsitöbbletet.
További tartalmak:
Hírnapló
-
22:02
Messi történelmet írt
-
17:36
Abszurd: elvesztette ápolói engedélyét egy brit nő az illegális bevándorlásról írt Facebook-bejegyzései miatt
-
17:05
Lemondott Keir Starmer brit miniszterelnök
-
16:37
Halmay Gábor lett a KDNP Veszprém vármegyei elnöke
-
15:02
A függetlenk benzinkutak kiakadtak Magyar Péter kormányára
-
14:37
Hajtóvadászat a pride-zászlókat Dunába dobó férfi ellen
-
13:01
Hogyan újulhatna meg a Fidesz?
-
10:01
Lapít a Telex - a médiatrövényről inkább nem tájékoztat



