
vallásszabadság
-
2025. október 22. 15:35Az Európai Uniónak hűnek kell maradnia alapvető céljaihoz és értékeihez: minden rendelkezésére álló eszközzel védenie kell a vallásszabadságot – szögezte le Hölvényi György, a KDNP EP-képviselője közösségi oldalán, annak kapcsán, hogy az Európai Parlament Patrióta frakciójának vallásszabadságért felelős munkacsoportja kedden meghallgatta Muriel Sáenz és Martha Patricia Molina nicaraguai jogvédőket, akik beszámoltak a keresztény közösségek drámai helyzetéről hazájukban.
-
2025. május 13. 12:58Kína egyetlen legális egyházát, a Kommunista Párt által ellenőrzött Három Önvaló Hazafias Mozgalmat (TPSM) arra utasították, hogy több kommunista propagandát tegyen közzé keresztény médiájában.
További tartalmak:
-

MKDSZ: ha a Tisza privatizálja az egészségbiztosítást, több millió ember maradhat ki
-

A politikánk végső mércéje mindig az, mi szolgálja a magyar családok érdekét - interjú Fülöp Attilával Budapest 4. választókerületéről és a 2026-os választás tétjéről
-

Csercsa Balázs kitálalt a Tiszáról: a 40 százalék elvonás az egyházaktól csak az alsó határ, Magyar Péterék az egyházügyi államtitkárságot is megszüntethetik
Hírnapló
-
20:04
Hidvéghi Balázs: rendkívüli veszély, hogy a Tisza összejátszik Ukrajnával
-
18:08
Spanyolországban az alkotmánybíróság hagyta jóvá egy fiatal nő eutanáziakérelmét
-
16:08
Kiszelly Zoltán: a magyarok jelentős többsége támogatja a kormány hídépítő külpolitikáját
-
16:05
Orbán Viktor: minden választókerületben összegyűjtötte a Fidesz az induláshoz szükséges ajánlásokat
-
15:38
Sulyok Tamás és XIV. Leó pápa a békéről tárgyalt - Semjén Zsolt is elkísérte az államfőt a vatikáni egyeztetésre
-
14:03
Kőszegen 36 centiméter hó hullott
-
12:05
András volt yorki herceget eltávolítanák a trónutódlási sorból
-
11:49
Orbán Viktor: minden választókerületben összegyűjtötte a Fidesz-KDNP az induláshoz szükséges ajánlásokat

