Erős a forgalom a Hungaroring környékén
2024. július 21. 11:37

Erős a forgalom a Hungaroring környékén, a pálya bejáratai és a parkolók felé vezető utakat egyirányúsították - közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság vasárnap délelőtt az MTI-vel.

A versenynap programjai jelentős tömeget vonzanak 39. Forma-1 Magyar Nagydíjra - írták.
   

A közlemény szerint már a reggeli órákban emberek ezrei érkeztek a versenypálya környékén lévő parkolókba, a szokásosnál nagyobb a gyalogosforgalom is.
   

A rendőrség arra kéri a Mogyoródra látogatókat, hogy induljanak időben, és az aktuális közlekedési helyzetről mindenképpen tájékozódjanak.
   

A Hungaroring környékén a rendőrök folyamatos irányítással segítik a forgalom gördülékeny haladását. Azt kérik a programra látogatóktól, hogy "vegyék figyelembe a tájékoztató táblákat és a rendőrök jelzéseit" - olvasható a közleményben.

MTI
Címkék:
  • Orbán Balázs: Újraosztás zajlik a világban
    A világban jelenleg nagy változások vannak folyamatban, "újraosztás zajlik", aminek több látható jele is van. Ide tartozik például, hogy másfélszer annyit költ a világ fegyverkezésre, mint húsz évvel ezelőtt, továbbá, hogy egyre több a háborús konfliktus, tíz év alatt ötszörösére nőtt a kereskedelmi korlátozások száma, a globális migrációs folyamatoknak pedig már csaknem 300 millió ember része - sorolta Orbán Balázs.
  • Győztünk!
    A rivális Triha ötödik találatával zárkózott fel ismét egy gólra, majd egy rossz átadást lefülelve ismét ő tört kapura, és ki is használta a ziccert (9-9). Bő egy perccel a vége előtt fórt kapott a magyar válogatott, Rybanska használta ki a lehetőséget, eldöntve ezzel a meccset.
  • Vizet a tájba – A Tökös-csatorna is tartalékolja a vízkészletet
    Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a környékbeli gazdák és önkormányzatok nevében mondott köszönetet a kormányzati és szakmai erőfeszítésekért, amelyek lehetővé tették a „Vizet a tájba” program megvalósítását. Mint fogalmazott, az elmúlt évtizedek feszült várakozása után végre megszületett az a szakmai és költségvetési döntés, amelynek köszönhetően „újra élhet” a Homokhátság.
MTI Hírfelhasználó