Bondár Anna megnyerte a hechingeni tenisztornát
A nemzetközi szövetség (ITF) honlapja szerint a világranglista 106. helyezettje a vasárnapi döntőben az ötödikként rangsorolt orosz Jekatyerina Makarovát (181.) győzte le 62 perc alatt 6:0, 6:2-re.
2024. augusztus 4. 16:26

A magyar versenyző – ski-nordique.net

A második helyen kiemelt Bondár Anna nyerte a németországi Hechingenben rendezett, 60 ezer dollár (22 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornát.

A nemzetközi szövetség (ITF) honlapja szerint a világranglista 106. helyezettje a vasárnapi döntőben az ötödikként rangsorolt orosz Jekatyerina Makarovát (181.) győzte le 62 perc alatt 6:0, 6:2-re.

ITF

itftennis
   

Bondárnak ez volt a 27. döntője és a 16. sikere ITF-tornán.
 

MTI
Címkék:
  • Erdők és műanyagok
    Az lenne ésszerű, ha nem akarnánk a faanyagokat műanyagokkal kiváltani, éppen ellenkezőleg, minél több műanyagot kellene kiváltani fával. Csakhogy egy ilyen politikai döntéshez nagyon hiányzik valami a közéletből, ez pedig a „Józan Paraszti Ész”.
  • Egy távoli, hiteltelen „bíróság" ítéleteinek vetnék alá a társadalmat
    Franciaország 2023-ban kiutasított egy 39 éves üzbég migránst az Emberi Jogok Európai Bíróságának tiltása ellenére. Görögország szintén figyelmen kívül hagyja a Bíróság egyes ítéleteit, amikor a migránsokat Törökországba toloncolja vissza polgárainak védelmére hivatkozva.
MTI Hírfelhasználó