
-
2026. február 10. 19:35Orbán Viktor szerint, ha nem a nemzeti oldal alakít kormányt Magyarországon, akkor Ukrajna EU-csatlakozását felgyorsítanák és megvalósítanák.
-
2026. január 28. 09:05Orbán Viktor miniszterelnök szerint az ukrán vezetés átlépett egy határt, mert Magyarországot támadja, noha a magyar kormány nem kereste a konfliktust.
-
2026. január 6. 11:38A remény jubileumi szentéve a szent kapu ünnepélyes és szimbolikus bezárásával hivatalosan is lezárult – hívja fel a figyelmet Simicskó István, a Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője közösségimédia-oldalán.
-
2025. május 16. 15:13Ha nincs Facebook, valószínűleg Magyar Péternek esélye nem lett volna politikai karriert építenie. A közösségi oldalon, az elérések tekintetében előnyt élvező élő videókra, és azok hálózat szerű megosztására támaszkodva megannyi embert ért el, de úgy tűnik, hogy ennek részben vége. Hamarosan a Facebook törli a korábbi élő videókat.
-
2025. április 30. 09:04
További tartalmak:
Hírnapló
-
11:17
Célt ért a KDNP petíciója: megmarad az Alaptörvényben a keresztény kultúra védelme
-
10:25
The show must go on: filmproducer lett Magyar Péter miniszterelnöki kabinetfőnöke
-
08:36
Agyonhallgatott téma a Facebook-politikában: a migránskérdés és a mentelmi ügy
-
21:31
Visszaható Lex Orbán
-
21:03
Megbukott az RMDSZ minisztere
-
19:37
Magyar Péter terve - felmondási hullám jöhet a közigazgatásban
-
16:05
Visszatért a gyurcsányi rendőrterror kulcsfigurája
-
15:38
A keresztény kultúráért való kiállás mindannyiunk közös missziója




