A Vasas FC odahaza 2-1-re legyőzte a Kozármislenyt hétfő este, így feljutó helyen áll a labdarúgó NB II 28. fordulója után.
A fővárosiak 11 perc és egy mintaszerű ellentámadás után már vezettek, de a baranyaiak még a fordulás előtt tizenegyesből egyenlítettek. A szünet után emberelőnybe került Vasas a meccs kétharmadánál büntetőből szerezte meg a győztes gólt.
Eredmények, 28. forduló:
Vasas FC - HR-Rent Kozármisleny 2-1 (1-1)
------------------------------------------
gólszerzők: Hidi M. (11.), Tóth M. (59., tizenegyesből), illetve Kirchner (38., tizenegyesből)
Magyarországon a hálózat működtetői, a birodalom spionjai nem tudnak elbújni; mi lelepleztük őket. Magyarországon annak nevezzük a dolgokat, amik valójában: az ügynököt ügynöknek, a hazafit hazafinak. Ezért gyűlölnek minket, ezért kiáltottak féktelen bosszút a magyarok ellen.
Eddig egymagam álltam ott az útjukban, mint a kínai tankok előtt a Tienanmen téren a híres régi felvételen az egy darab ellenálló kínai, most azonban már 2 millió 200 ezren álltunk itt az úton, és mondtuk azt, hogy erre nem vezet út" - fogalmazott Orbán Viktor.
Családi, baráti kapcsolatait rendkívül fontosnak látja abban a folyamatban, amelyben a legmagasabbra eljutott - ezt is elmondta Kapu Tibor, a harmadik magyar űrhajós a vele készült interjúban.
A homoszexuálisok menetéről is véleményt formált a kormányfő a TV2-nek adott interjúban. Orbán Viktor arra a kérdésre, hogy mit gondol a Pride-on történtekről, úgy válaszolt: nem volt ott, úgyhogy a szemtanúk hitelességével nem tud erről beszámolni. Mi a "fészkes fenét is kerestem volna én ott" - jegyezte meg.
Azt írja, hogy a titkosszolgálatokat is be kell vetni a magyarok ellen, együttműködve újságírókkal. "Független és elfogulatlan arcélét nem oly szigorúan őrizve a végén odaveti: ha Magyarország háborút akar az EU-val, hát kapjon egyet" - idézte a brüsszeli szélsőségest Dömötör Csaba.