Fidesz: A facebook-blabla helyett a családok gondjaival foglalkozzon a kabinet
Két és fél hónappal a választás után bejelentették a jelzálog-kamatstop megszüntetését. Elérhetetlenné tették a kis- és középvállalkozások 3%-os kamatozású hitelét. Kivezették a védett üzemanyagárakat - írja a Fidesz az NKT-nak leadott közleményében.
Bejelentették, hogy tervezik a magas élelmiszerárakat féken tartó árréstop kivezetését, és egyelőre
semmi sem lett a gyümölcs- és zöldségáfa 5%-ra csökkentéséből sem.
A Tisza-kormány ahelyett, hogy megvédené a magyar családok érdekeit, visszafelé mutogat, és az eurózónáról szóló brüsszeli blablával kábítja a magyar közvéleményt. A Fidesz felszólítja a kormányt, hogy
facebookozás és megszorítások helyett foglalkozzon a magyar családok valóságos problémáival!
Az NKT-ban közölt anyagot Havasi Bertalan, a Fidesz kommunikációs igazgatója írta alá, a Fidesz - Magyar Polgári Szövetség közleményeként.







