A Fidesz Magyar Péterről
2025. február 15. 17:59

Nekünk Magyarország, neki Brüsszel az első! Magyar Péter olyan sündörgő, dörgölődző fajta. Mindig ahhoz dörgölődzik, akitől a pénzt kapja. Nincsenek elvei, nincs becsülete - írta a Fidesz az MTI-hez eljuttatott szombati közleményében.

Magyar Péterről írva úgy fogalmaztak: "Egy hazug ember. Amíg a Fidesztől kapta a pénzt, addig dicsérte a kormányt, mindig ott ült Orbán Viktor évértékelőin az első sorban. Most, hogy Manfred Weber lett a szövetségese, Weber tartja a mentelmi jogát, és onnan kapja a pénzt, Brüsszelt dicséri".

A Fidesz közleményében azt írta: "Brüsszel Péter bárkit elárul. A családját, a közösségét és a hazáját is. Meg kell védenünk magunkat a Weber-csicska Brüsszel Pétertől!"

mti
Címkék:
  • A 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia
    Bódis László hangsúlyozta azt is, hogy az idéntől a középiskolától kezdve az egyetemi képzés legvégéig minden képzési szinten elérhető egy vállalkozói program a tehetséges fiatalok számára.
  • Fellöktek egy újságírót – na és?
    A tettlegességnek semmi köze sincs a demokráciához. A demokrácia egyik szerepe éppen az, hogy elejét vegye a tettlegességnek – legalább a politikai életben. A baloldal ezt az Európai Unióban sem tanulta meg. Valamikor Rajk-perek, majd az 56-os szabadságharc után tömeges kivégzések jellemezték a baloldal demokráciáját.
MTI Hírfelhasználó